Bu web sitesi çerez kullanıyor. Göz atmaya devam ederek. çerez kullanımını kabul edersiniz.
Oraya gidiş
Bkz.
İletişim Bilgileri
Asmalı Mescit Mah. General Yazgan Sokağı No:14 34430 İstanbul Türkiye
Rezervasyonlar: +90 212 243 85 81
Cancellations: +90 212 243 85 81
Fax:
Contact us
Mandatory fields
Message sent successfully
Ana Sayfa > İletişim ve harita

İletişim ve harita
Exe Adahan Galata

Exe Adahan Galata aynı zamanda Karaköy olarak da bilinen Galata mahallesi ile Beyoğlu arasında, General Yazgan Caddesi'nde yer almaktadır. Modern ve kozmopolit bir ortama sahip bu bölgede İstanbul'un başlıca turistik yerlerine mükemmel bağlantılar ve birçok bar, restoran ve tipik kafeler bulunmaktadır.

Exe Adahan Galata, tarihi Galata Kulesi'ne sadece beş dakikalık yürüme mesafesinde ve bu bölgeyi eski İstanbul şehir merkezi ile birleştiren Galata Köprüsü'ne 1 kilometre uzaklıktadır.

Otele en yakın havaalanları, her ikisi de arabayla 1 saatlik mesafede bulunan İstanbul Havaalanı ve Sabiha Gökçen Havaalanı'dır.

İstanbul Havaalanı'ndan arabayla gelmek için İstanbul'un şehir merkezine doğru D020 karayoluna çıkın ve 22 kilometre devam edin. Hasdal Kemerburgaz'a sapmak için sol şeride geçin ve sonrasında FSM Köprüsü/Kadıköy/Ankara yönüne doğru sapın. 650 metre ileride Taksim çıkışına sapın ve bu yolda ilerleyin. Piyalepaşa Bağlantı Yolu'na doğru sola dönün ve Taksim tabelalarını takip ederek sağ şeritte kalın. Sonrasında doğrudan Kurtuluş Deresi'ne varan Piyalepaşa Bulvarı'na doğru devam edin. Sağda Ömer Hayyam Caddesi'ne sapın ve Refik Saydam'a çıkmak için tekrar sağa, Çatıkkaş Sokağı'na sapın. Sola, Karayel Sokak'a sapın ve sonrasında Meşrutiyet Caddesi'nde devam etmek için sağa sapın. Daha ileride İlk Belediye'den sola ve sokağın sonundan tekrar sola sapın; otelin olduğu sokağa varacaksınız.

Sabiha Gökçen Havaalanı'nından Sabiha Gökçen Havaalanı yolu aracılığıyla şehir merkezine doğru yol alın ve sonrasında E80 karayoluna varana kadar Havaalanı Kavşağı'ndan devam etmek için sağa dönün. Bu yolda yaklaşık 20 kilometre gidin ve O-4'e devam etmek için sol şeritte kalın. Bu yoldan devam edin ve doğrudan Boğaz Köprüsü'nden geçen ve sizi şehir merkezine doğru götürecek olan O-1'a çıkacaksınız. Sonrasında Piyalepaşa'ya çıkın ve sokağın sonuna kadar devam edin, buradan Kurtuluş Deresi'ne yönüne dönün. Ömer Hayyam'dan sağa dönün ve daha sonra Refik Saydam'a çıkmak için tekrar sağa, Çatıkkaş Sokağı'na sapın. İlk Belediye Sokağı'nın kavşağına varana kadar Meşrutiyet Caddesi'nden devam edin. Bu sokağa sapın ve sola, General Yazgan'a dönün. Otel sağınızda kalacak.